ה-7 לאוקטובר נגע בכל אחת מאיתנו, ערער את תחושת הבטחון ועימת אותנו עם הפחדים הכי עמוקים שלנו כנשים. בעמותת עדן יצרנו עבורך מורת דרך שתלווה ותסייע לך לחזור בעצמך למקום הבטוח ולחיים איכותיים ומספקים.

מתחברת - הדרך שלך אל עצמך

מתחברת היא כלי לעזרה עצמית וליווי בתהליך אישי של בנייה ושיפור איכות חיים אשר מתאימה למי שמתמודדת עם משבר, אובדן או נמצאת בנקודת מפנה בחייה; מלחמה, פרידה מבן.ת זוג, כניסה למקום עבודה חדש או הסבת מקצוע, פיטורים, מעברים ועוד. 

מתחברת מתאימה גם למי שמרגישה שיש דברים שגורמים לקושי  סבל בחייה והיא הייתה רוצה לשנות אותם. מתחברת מורכבת ממידע, תרגולים ומרחב להתחזק ולעבד בו. אפשרות לייצר עבור עצמך שגרה מארגנת, לפגוש מחדש את הכוחות שלך וללמוד טכניקות של הרגעה וויסות.

מתוך הידע והניסיון שלנו בליווי נערות ונשים שמתמודדות עם טראומה יצרנו את הכלי המיוחד הזה, שיכול לתת לכל אחת אפשרות לעשות עם עצמה תהליך.

המתחברת בנויה מחוצצים בהם שלב אחרי שלב ובצורה הדרגתית תוכלי ללמוד כלים חדשים, להתבונן אל עצמך ולהשיג יעדים שאת בוחרת בדרך אל האיכות חיים שלך. בכל שלב תרגולים יישומיים, ציטוטים, מידע ומרחב לכתוב מחשבות ותובנות. השלבים במתחברת מתבססים על 'מודל עדן' שנבנה לאורך שנים בעבודה עם נערות ונשים.

מה תמצאי במתחברת?

  מידע רב ערך: דברים שחשוב שתדעי על התמודדות עם משבר, טראומה ובניית איכות חיים.

  תרגולים עצמיים: מגוון כלים פרקטים שתוכלי ללמוד ולתרגל

  מרחב אישי: כאן תוכלי לעבוד על עצמך, להתבונן פנימה על מה שקורה לך, לעבד ולהתחזק.

כל ההכנסות ממכירת מתחברת יוקדשו לטובת
הקמת מרכז עדן בשבילך, לטיפול בנשים
שנפגעו ב-7 לאוקטובר ובמלחמה.

לרכישה מרוכזת במחיר מוזל לארגונים ניתן לפנות אל טליה סספורטס:
talias@eden.org.il
050-8284285

Scroll to Top

עמותת עדן מרכינה ראשה על מאורעות 7 באוקטובר ומלחמת "חרבות ברזל" ומייחלת לחזרתם הביתה בשלום של החטופות והחטופים, חיילי וחיילות צה"ל וכל כוחות הבטחון.

העמותה פועלת מזה 30 שנה בעוטף עזה. נערות פנימיית עדן חזרו לאחרונה לקיבוץ כרמיה  ואנחנו פועלות לשיפוץ המבנה הנפגע ולייצב שגרת טיפול והשכלה עבורן בצל המלחמה.  

הפעילות של "מכינה לחיים" בקיבוץ דורות תחודש בסוף השנה, ומרכז עדן 51 חזר לספק שירותי אירוח ותוכן – לכן נשמח לארח אתכם אצלנו.

בעדן כמו תמיד אנחנו פועלות להתחדש גם מתוך המשבר והקמנו שני פרויקטים חדשים: מרכז טיפול קהילתי לנשים "עדן בשבילך" ופרויקט התיעוד "נשים מספרות מלחמה".  

נודה לכל עזרה